Odnowiony przystanek

  • · 9 kwietnia 2017 ·

Zapewne wszyscy mieszkańcy naszej wsi zauważyli, iż przystanek, z którego byliśmy tak dumni, nie uchronił się przed wandalami. Pomimo, iż przystanek znajduje się w centrum  naszej wsi, u zbiegu głównych ulic, nie uchroniło go to przed dewastacją. Ktoś najpierw potłukł a następnie wybił szyby przystankowe…

Stowarzyszenie „WITUŚ” po raz kolejny zadbało więc o to, aby przywrócić jego pierwotny wygląd. Poprosiliśmy zatem Pana Burmistrza Wojciecha Ostrowskiego o wsparcie i szyby zostały wymienione na nowe. Stowarzyszenie natomiast ufundowało i ponownie okleiło przystanek plakatami informacyjnymi, opisującymi historię naszego Kościoła oraz Baszty. Od teraz, podróżni, znów będą mogli odpocząć na przystanku w trakcie swojej podróży i poznać historię tego miejsca.

Mamy nadzieję, iż akty wandalizmu nie będą się już powtarzać. Mocno wierzymy w to, iż wszystkim mieszkańcom naszej wsi zależy na tym, aby nasza wieś stawała się coraz piękniejsza i atrakcyjniejsza.