Mamy nowy chodnik

  • · 2 kwietnia 2017 ·

Nareszcie mamy nowy chodnik w naszej wsi

Długo na niego czekaliśmy, ale w końcu jest – wyczekany przez wszystkich mieszkańców naszej wsi.

Dzięki świeżo położonemu chodnikowi na odcinku wieś Witów w kierunku Kościoła, będziemy bezpiecznie i komfortowo mogli poruszać się na głównym i bardzo ruchliwym odcinku drogi w naszej wsi. Z dumą możemy pochwalić się, iż dzięki staraniom Stowarzyszenia Wituś oraz wsparciu mieszkańców wsi pomysł budowy chodnika, został zaaprobowany i zrealizowany przez Burmistrza Miasta Pana Wojciecha Ostrowskiego. To dzięki Panu Burmistrzowi z roku na rok nasza wieś staje się coraz piękniejsza i zyskuje na atrakcyjności.

Panie Burmistrzu, w imieniu mieszkańców naszej wsi i Członków  Stowarzyszenia „WITUŚ”, pragniemy Panu szczególnie podziękować. Wierzymy, iż nadal będzie nas Pan wspierał i rozwijał naszą wieś. Stowarzyszenie WITUŚ jak zawsze deklaruje swoją pomoc.